Kim jesteśmy?

Podobnie jak Wy kochamy pieczywo i chcemy się cieszyć bogactwem jego smaków. Jako profesjonaliści z branży piekarniczej dokładamy wszelkich starań, by chleb i bułki z kraju nad Wisłą prezentowały najwyższy światowy poziom.

Projekt Chlebodawcy to zbiór świeżych informacji o pieczywie, które kierujemy do Was, świadomych konsumentów. Wiemy, że chcecie mądrze i smacznie układać sobie jadłospis. Pragniemy Wam to ułatwić.

STOWARZYSZENIE CHLEBODAWCÓW

Gdy mówimy, że na chlebie znamy się od kuchni, nie są to czcze przechwałki ani czerstwy marketing. Każde z nas z satysfakcją poświęciło branży piekarniczej sporą część życia.

Mówimy otwarcie: jesteśmy przedsiębiorcami. To, byście częściej kupowali i jedli wysokiej jakości pieczywo, jest w naszym interesie. Zarabiamy na Was pieniądze i chcemy zarabiać więcej. Można to jednak robić uczciwie i z szacunkiem dla Was, konsumentów.

W ramach projektu CHLEBODAWCY jesteśmy prawdomówni w tej i wszystkich innych kwestiach. Nie naginamy ani anie preparujemy faktów. Nie zatajamy niewygodnych niuansów. Przedstawiamy Wam informacje zgodne z aktualną naukową wiedzą medyczną i dietetyczną. Ufamy, że będziecie wiedzieć, jak je wykorzystać.

0
przedsiębiorstw
0
+
ton pieczywa dziennie
0
wspólny cel

Co nas zbliżyło?

01.

Jakość

oferowanych przez nas produktów i usług. Staliśmy się liderami branży, ponieważ od lat pracowaliśmy na Wasze zaufanie.

02.

Przekonanie

o tym, że należy raczej edukować niż przekonywać i reklamować. Mądrej głowie dość dwie słowie.

03.

Uczciwość

w biznesie i komunikacji. Rozumiemy się, bo rozmawiamy szczerze.

04.

Innowacyjność

w produkcji, zarządzaniu i komunikacji marketingowej. Lubimy, gdy jest świeżo.